Nie znam tematu

Hej.

Jeżeli nie znasz tego tematu, ten dział trochę Ci go przybliży.

Tutaj jest grupa na Facebooku dla początkujących:


Fundacja KESHE, jest to poza religijna i poza polityczna organizacja dająca technologię wolnej energii nam - ziemianom. Ale nie samą energię, ale o tym później.

Wolna energia nie oznacza tylko darmowego prądu. Oznacza DUŻO więcej!

Interesowanie się tylko prądem - ogranicza bardzo zasoby całej technologi i robi z Ciebie niewolnika jej. Tylko dlatego, że ta technologia z zewnątrz wygląda jak z kosmosu.

Opiszę swoimi słowami żeby pokazać, że warto i trzeba się nią bardziej interesować.

Keshe, to organizacja chcąca doprowadzić do światowego pokoju dzięki wprowadzaniu technologii zmieniające nasze życie o 180 stopni. Technologia ta wykorzystuje tzw. przez Keshe plazmę i nie jest to plazma jaką znamy. Jest to jak kolega Grzegorz napisał: to energia, która emanuje ze studni światła wiekuistego z Centralnego Słońca Stwórcy Najwyższego.
Co to oznacza dla nas? Oznacza to, że ta technologia, to nie tylko technologia, ale też energia która oddziałuje na nasze emocje. Jeżeli zostanie ona wprowadzona i opanuje świat, to nastanie pokój - dosłownie. Ale o tym dalej. A tak w ogóle jest to energia z której zostało wszystko stworzone, ja, Ty, powietrze i cały wszechświat. Jest tylko ona przez środowisko w jakim się znaleźliśmy BARDZO uśpiona i dla globalnego dobra zaczynamy się łączyć z nią ponownie.
A teraz zaczynamy tłumaczenie. Po pierwsze - niech poniesie nas fantazja, a potem napiszę dlaczego jest to za razem groźne dla nas.

Fundacja Keshe 28 Października 2015 roku uwolniła schematy wolnej energii, w podstawie to urządzenie Magrav które będzie (nie generowało - bo to nie generator, a jednostka mocy) dawało nam darmowy prąd o mocy 2, do 3kW na fazie na której go podłączymy. Jeżeli mamy mały pobór mocy i jedną fazę w domu, to może dać nam nawet prąd na praktycznie za darmo na praktycznie zawsze.

To jest urządzenie wyjściowe tej organizacji można powiedzieć. Posiadają już zarejestrowane urządzenie medyczne które leczy bóle jak magiczna rzecz. No i tutaj mamy więcej dowodów na działanie Air Pad'a niż na działanie Magrav'a ;-) , także nie można powiedzieć, że to urządzenie też nie działa. Jest też podobne urządzenie ale nie zarejestrowane jako urządzenie medyczne które też buduję w tej chwili (10 Stycznia 2015 roku) i nazywa się Health Pen (jest w menu u góry) - czyli długopis zdrowia. Te dwa urządzenia usuwają ból praktycznie każdy typowy ból: zęba, pleców, mięśni, kości, stawów, itd. A tak naprawdę to leczymy się sami, a to urządzenie tylko jak gdyby wzmacnia energię która jest w nas i dlatego się leczymy.

To urządzenie wykorzystuje plazmę. A z mojego rozumienia każda materia która nas otacza składa się z energii - mówi o tym fizyka kwantowa. Energia z której my się składamy jak wspomniałem wcześniej, to właśnie energia plazmowa i jesteśmy w stanie dzięki tej technologii dokładać spowrotem plazmy do siebie, albo ujmować kiedy potrzeba.

Pomyślmy, że jeżeli starzejemy się, bo ulatuje z nas plazma, a my możemy ją dokładać - to jaki to ma potencjał? Każda choroba rzucona na specjalnie przygotowane urządzenia w tej technologii - nie ma szans! Czyż nie brzmi to jak fantastyka? Dla mnie tak. Tylko za dużo dowodów już na to jest, że to działa.

Idąc dalej tym tropem (tylko pamiętajmy, że jest to początek tej technologii) możemy robić wszystko - czyli tworzyć materię, jeść (mamy dowody, najdłużej nie jedzą i nie piją ludzie ponad 30 dni) i podróżować (jakiś facet na szkoleniu Keshe opowiadał jak to latał na materacu do sufitu w swoim pokoju, także nie długo powinniśmy usłyszeć o tym więcej). Nie mamy ograniczeń praktycznie. Właśnie dlatego tutaj jest największa obawa! Jest to technologia rozumiana przez jednostki jeszcze których grupa rozrasta się bardzo szybko, ale nadal jest za mało żeby pokazać wszystkie złe i dobre strony jej na całym świecie. Źle użyta może również nas zniszczyć i to bardzo szybko.

Dlatego trzeba nie tylko budować takie urządzenia, ale też uczyć się wszystkiego co możemy o nich. Pamiętamy Marię Curie Skłodowska która to nie wiedziała z czym się bawi i umarła od promieniowania radioaktywnego? Co z tego, że jest teraz znana na całym świecie jak aż przykro pomyśleć ile to ją zdrowia kosztowało!

Wykorzystując to urządzenie tylko do prądu, budujemy nano powłokę (opisane u góry w menu NANO) na swojej instalacji w domu i po roku około każdy kabel który jest połączony razem jest już pokryty. Jak mało kabli, to po paru miesiącach. Wtedy już przy uruchomionym Magrav'ie prąd możemy brać nawet ze zlewu czy pralki. Tak dokładnie! Znajomy który spotykał się z naszą Polską grupą pokazywał nam na żywo jak podłączając 1 przewód do zlewozmywaka, a drugi do pralki
i zaświecił żarówkę. Szok w trampkach dla mnie, ale na pewno przetestuję!

Co lepsze to to, że dla tego urządzenia nie ma problemu z zasilaniem urządzeń o różnych napięciach czy to prądach. Można podłączać i urządzenia prądu zmiennego (AC) jak i w ten sam przewód (DC) o innym napięciu. Urządzenie dostanie to co potrzebuje, bo nie jest to zwykły prąd, tylko plazma.

Nie mówiąc o tym, że takie urządzenia jak są połączone razem można kontrolować z centralnego punktu - i to nie bliskiego, tylko bardzo odległego! Czy nie sądzisz, że to jest bardzo niebezpieczne dla nas?

Dlatego nie skupiajmy się tylko na stworzeniu prądu, ale nad tym, żeby nad nami nikt / nic nie zapanowało!

Zapraszam na dalszą część bloga o urządzeniach fundacji KESHE, proponuję swoją podróż od Długopisu Zdrowia. Jest to szybka praca na 15 minut około jak się ma wprawę. A można się przekonać, że ponad 31 000 wejść na ten blog miało swój powód w ciągu 3 miesięcy i tygodnia około. Że faktycznie ta technologia i energia plazmy, to nie jakaś kolejna ściema!

Pokój.

Piotr Ficner,
www.Pokolenie3000.com

7 komentarzy:

 1. Tak panie Piotrze ??
  czytam szczerze po układał pan literki, mając jakąś tam z wielu dziedzin, zdobywanych doświadczeniem życiowym zawodowym, nazywaj jak chcesz?.. Masz mą aprobatę, podziwiam Istoty Ludzi Pozytywnie zakręcone..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Leszku.

   Nie jestem osobą douczoną w j.Polskim :), także błędy będą i są. Mam nadzieję, że daje się to czytać :) . Jak nie, to zapraszam do współpracy i możesz podsyłać poprawiony tekst na Facebook'u - nie mam nic przeciw :) .

   Usuń
  2. witam male pytanie kiedysw mialem wizje ze stoneh. bylo duzych rozmiarow magravem ? czy to mozliwe i podobno cos knuja w cern... ?

   Usuń
 2. Olewam błędy ortograficzne ale "Marie Curry Skłodowską" proszę zedytuj. Maria Curie Skłodowska ;-) i niech Moc (oraz kurczak curry) będzie z Tobą :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej Aniu :).

  Dziękuję, że zauważyłaś moje błędy, Leszek też z resztą :) .

  Tą samą ofertę mam dla Ciebie ;) , jeżeli chcesz, możesz wysyłać mi poprawną wersję moich wypocin :) . Nie jestem ekspertem od j. Polskiego, nawet od Keshe nie :) . Ale chcę pomagać ludziom poznać ten temat, bo jest to coś BARDZO ważnego dla ludzkości i wyłączamy EGO, a włączamy miłość. Także jak będę się skupiał dalej na rozwoju zawartości tego blogu i na moim biznesie Pokolenie 3000, to damy radę. A jak na j. Polskim, to nie będę miał na coś, albo dla kogoś czasu - mam nadzieję, że rozumiesz?

  Dziękuję, papa.

  Pokój!

  OdpowiedzUsuń
 4. "...i wyłączamy EGO, a włączamy miłość. " To by się naszym politykom i ich wyznawcom bardzo przydało.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech wolna energia będzie z nami.

  OdpowiedzUsuń