SŁOWNIK »

Spis urządzeń i ich zastosowanie oraz wymienione w kolejności kategorie z opisem urządzeń:

Produkcja / generowanie prądu:


Magrav - jest to urządzenie plazmowe którego zadaniem są: tworzenie nano warstwy na instalacji w domu która jest nadprzewodnikiem i poprzez funkcje samego Magrava z czasem możemy zobaczyć oszczędność w prądzie nawet do 100%. Ma on natomiast długi okres dostosowania  do instalacji i można taniej i szybciej złożyć kość Q6, bądź nawet Q24 które to tego okresu nie potrzebują. Jest to pierwsze urządzenie wolnej energii, także jest ono przez to ograniczone. Kość Q6 i Q24 są dalej opisane, ale nie są to już urządzenia Keshe, zaproponował je Kosol Ouch czyli Bara May. Magrav sam w sobie nie jest generatorem. Potrzebuje do roku czasu żeby działać w pełni wydajnie. Sam w sobie w podstawowej wersji potrzebuje zasilanie z sieci jako impuls wejściowy.

Kość Q6 i Q24 - Ta kość zastępuje Magrav'a (opisany wyżej), systemy zdrowia (leczenie energią), oraz tzw. Star Formation, czyli Statek Kosmiczny, oraz ma dodatkowo właściwości szybszego dostosowania do instalacji elektrycznej w domu (czyli jak u mnie małe wyniki oszczędności miałem już po dwóch dniach). Ale z uwagi na budowę posiada silniejsze pole plazmy, oraz koszt jak i czas są DUŻO mniejsze. Ogólnie mówiąć posiada same plusy w porównaniu do innych urządzeń!

Baterie Plazmowe - to dział który rozwijam jak mam jakiś czas wolny. Ten temat jest też poruszony w SEKCJA SAMOCHODOWA w menu. Mówi on o tym, że możemy odzyskać działanie starych akumulatorów, czy to do samochodu, czy to do laptopa, tabletu, czy innych urządzeń elektronicznych. Oraz spowodować, że same będą się ładowały nawet bez podłączania pod ładowarki. Józef kolega, to co opisane jest w dziale samochodowym już to udowodnił. Jeżeli zostawi hulajnogę na tydzień, to po tygodniu jest spowrotem naładowana bez podłączania do prostownika. A 5 letnie baterii które zeszły z 20 km zasięgu do 6 około, teraz robią już spowrotem 17 km i to bez ładowania prostownikiem!!!

Zdrowie:


Długopis Zdrowia - jest on niekiedy nazywany Health Pen (helf pen), czyli z angielskiego długopisem zdrowia :-) . Służy głównie do usuwania bólu, ale nie tylko. Świetne przenośne urządzenie przeciwbólowe dla Ciebie, rodziny i znajomych :-) !!!

Poduszka Zdrowia - jest to uzupełnienie do Długopisu Zdrowia. Można stosować niezależnie, albo po drugiej stronie długopisu.

MINI zestaw zdrowia - ten zestaw jest silniejszą wersją długopisu zdrowia. Posiada on już swoje zasilanie w postaci baterii plazmowej, ale jest ograniczony poręcznością.

System Zdrowia - ten skolei jest pełnym systemem zdrowia oferowanym przez Fundację Keshe. Mówią Oni, że potrafi wyleczyć każdą chorobę na zawołanie. Ale jest On duży, czasochłonny i musimy pamiętać, że choroby biorą się z emocji i często stresu! Także można je leczyć często na poziomie energetycznym bez urządzeń, tylko myślami - nawet BARDZO ciężkie schorowania jak nowotwory czy śmiertelne choroby! Jak chcecie zrozumieć więcej dlaczego tak się dzieje i dlaczego o tym nie mówi się, to proponuję poczytać, albo wejść na Youtube i poszukać Dwu Punkt, czy Operacje Fantomowe.

Uzależnienia - Tutaj tłumaczymy jak leczyć uzależnienia po prostu. Trzeba tylko pamiętać, że dana osoba MUSI wyrazić zgodę na wyleczenie. Jeżeli nie, to trzeba szukać innych rozwiązań, np. szczerą chęć pomocy innym którzy są w otoczeniu osób uzależnionych ;-) . Wtedy pomagając tym osobom używając technologii, jak i np. Dwu Punktu mamy konkretne szanse pozbycia się problemu uzależnienia u danej osoby.

Jedzenie:


Jedzenie - tutaj jest dział poświęcony jedzeniu, zdrowemu jedzeniu. Co zrobić żeby pozbyć się negatywnych rzeczy związanych z GMO, zrobić DETOX, czy pozbyć się promieniowań rentgenowskich, a nawet tych z Czarnobyla - bo każdy z nas praktycznie coś z nich ma w sobie.

Kosmos i latanie:


Statek kosmiczny - to jest miejsce gdzie opisujemy statek kosmiczny formacje gwiazdy, czyli Star Formation (star formejszyn) po angielsku. Ma on za zadanie stworzenie środowiska do podróży w kosmos - dosłownie. Już były osoby które potrafiły unieść się ponad ziemię, a jeden facet nawet dwa razy z materacem. Za pomocą tego statku jesteśmy w stanie nie jeść i nie pić materii, tylko odrzywiać się energią. Nawet w przyszłości będzie można dotleniać swój organizm i nie używać płuc do oddychania. Oraz wiele więcej. Kości mają podobno te same właściwości, ale na tą chwilę nikt tego mi nie udowodnił.

14 komentarzy:

 1. Doskonałą robota ! Oby tak dalej ! jestem uważnym obserwatorem Twojej dzialansci ! Pieknie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziekuje :-) , zacząłem przebudowę, także czekam na komentarze po.

   Usuń
  2. dzięki Piotrze wszechświa będzie Ci także wdzięczny <3 pozdrawiam

   Usuń
 2. cieszę się bardzo i dziękuję, że nie tylko dla mnie to ma sens! Ale bardziej będę się cieszył jak aktywnie dołączycie ;-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiedza inspiruje oświeca wyzwala=podaj dalej+polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja a właściwie rewolucja to wszystko dzieje się na naszych oczach zmienia się świat i to na lepsze im głębiej człowiek się w to wgłębia tym bardziej uświadamia sobie w jakim zakłamanym i obłudnym świecie żyje Dzień Świstaka z domu do pracy z pracy na zakupy z dziećmi na plac zabaw potem do spania i tak w kółko.Człowiek który uparcie wbrew przeciwnością dąży do prawdy to ją w końcu znajdzie najważniejsze wdg.mnie jest to,że taki człowiek w pewnym momęcie zda sobie sprawe,że działa według jakiegoś schematu i to będzie właśnie to co uwolni ludzkość od tej tyranii. Piotr Ficner pozdrawiam oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 6. WITAM,
  jestem w sumie laikiem w tych sprawach i tak sie przymierzam do budowy. Pytanie? od czego lepiej zaczac? od Magrava czy moze od kosci Q6? CO BEDZIE PROSTSZE I LATWIEJSZE W BUDOWIE? DZIEKI ZE JESTES :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym zaczal od "dlugopisu", jak zrobisz dobrze i zacznie dawac efekty, to sie wciagniesz. Mozesz zrobic go w prosty sposob uzywajac rzeczy, ktore prawdopodbnie masz w domu.

   Usuń
 7. Kiel ja zrobiłem własny długopis który mi pomógł z byłem w kręgosłupie i z niepracujacym żołądkiem po 4 dniach przykładania ustalone i wszystko wróciło do normy

  OdpowiedzUsuń
 8. Mówi on o tym, że możemy odzyskać działanie starych akumulatorów, ..... O co chodzi? Po jakiemu to?

  OdpowiedzUsuń