... długopis zdrowia /pen/

Co to jest oraz do czego służy, jest opisane w naszym dziale w menu u góry: Do czego to służy.

Kto wymyślił Długopis Zdrowia?

Otóż nie Keshe który go sprzedaje, ale Mike Nashif. Tutaj jest jego kanał na Youtube'ie.

Jakie są rodzaje Długopisów - kliknij TUTAJ. Pamiętaj, że każdy długopis usuwa ból, ale też każdy potrafi mieć dodatkowe właściwości.

Tutaj dłuższe video na temat Health Pen'ów, czyli długopisów zdrowia:


Jak wygląda Długopis Zdrowia po zrobieniu:


Zdjęcie od znajomego z grupy Mika.

Jak widać długopis może posiadać rdzeń i kilka cewek na wierzchu. Jeżeli Wasz nie działa, to możecie dorobić kolejną cewkę żeby go wzmocnić. Jeżeli dalej nie działa na Was i na Waszej rodzinie po wielu próbach - to czas popracować nad Waszą intencją i wiarą (nie mylić z religią!).

Reakcja zamrażanej wody razem z długopisem:


Tomek zrobił później kolejną próbę i wynik był taki sam. Widać jak pola magnetyczne działały w trakcie zamrażania. Takich przykładów mamy już sporo na grupie od jakiegoś czasu.

Jak działa Długopis Zdrowia (Health Pen):


Tutaj przykładowa obudowa od kogoś z naszej grupy. Działanie długopisu w teorii nie jest mi znane :-) , mogę tylko napisać jak pomaga w naszej rodzinie i wśród znajomych. Tutaj jest przykładowa obudowa jaką możemy zrobić sami.

My stosujemy go zamiast apapu, ibuprofenu, nurofenu, czy innych przeciwbólowych. Moja żona miała długi problem z kostką u nogi i lekarz kazał jej położyć się i rysować nogą alfabet - hahaha. No, tylko, że to nasilało ból, albo go nie usuwało. Nie dawno, zanim nie zacząłem robić tego długopisu opisanego niżej, zacząłem używać ten stary którego nie używałem po zrobieniu.

Czy on działa??? Oj działa, tutaj 1 przykładowy post z naszej grupy:


Zdjęcie umieściłem za zgodą Marcina, także jest to oficjalna jego wypowiedź!

Tutaj kolejna rozmowa w grupie na Facebook'u o działaniu długopisu:


Od koleżanki z grupy na Facebooku:


Ostatni:


A może video opinia niezależnej osoby o nim:Zanim opiszę TUTAJ jest pełny schemat na naszej stronie. Jest to inna wersja, bardziej ekskluzywna, ale nie trzeba tam wkładać ani GANSów, ani kryształów jeśli chce się zrobić szybko ;). A też będzie działał. TUTAJ jest prostsza wersja. TUTAJ kolejna wersja od Marcina P.

Nie mam dobrej pamięci, także nie mogę sobie przypomnieć co mnie bolało (już pamiętam, ugryzłem się kilka razy wewnątrz wargi i nie chciało się zrosnąć), ale po przyłożeniu go w ciągu 5 minut maks ból zrobił się znośny. A później przeszedł i nawet nie pamiętam kiedy! Żony przypadek po tym czymś jak już przekonałem się, że coś działa wydał się idealnym polem testowym. Jest Ona sceptyczną osobą jeśli chodzi o energetykę, także ja przyłożyłem jej i po chwili skomentowała, że czuje mrowienie oraz zmianę temperatury. W ciągu 5 minut ból przestał jej doskwierać. Oczywiście po 1 sesji nie przestał istnieć. Kolejnego dnia, wczoraj, przyłożyłem jej spowrotem bo ból powrócił, ale po chwili odwróciłem kierunek i tyłem naświetlałem kostkę. Okazało się, że ból zniknął jeszcze szybciej i nie czuła już go do dzisiaj. Na jak długo - nie wiemy, ale lepsze niż środki przeciwbólowe, czy porady lekarza :-) !!!

Inne osoby mają też te same komentarze i nie mam najmniejszej wątpliwości, że on działa!

Ponieważ ten nasz stary długopis nie posiada tzw. GANS, można go stosować na całym ciele. A jeżeli mamy wersję pełną z GANSami, to wtedy trzeba powyżej głowy używać punktów na rękach i stopach, czyli refleksologii. Niżej punkty jak używać, ale najpierw czy potrzeba GNASy produkować do niego:

Długopis jedzie na Twoim Gansie (jakgo nie masz na długopisie), masz tego 60 kg , tak srednio na mieszkanca Ziemi Emotikon smile Mozna powiedzieć na twoim polu zyciowym, aurze. Sam magrav to tylko medium do przeniesienia i wzmocnienia interakcji pol mag-graw gansów,. Dlatego warto mięć wiele róznych gansów, o mozliwie rozbieżnych masach atomowych Emotikon smile Lepszy jest długopis bez gansów , bo jest bardzo uniwersalny, ew.koncówkę w CO2 umoczyć. Z kolei długopis z gansami jest bardzo wybiórczy i ''narzucający'', ale jak trafisz , to może byc bardzo skuteczny.Na zasadzie ''touch and go''. Keshe podkreśla , zawartosc CO2 i ZnO,w aplikacjach medycznych , ponieważ koresponduje to do emocjonalnością człowieka, i własnie w emocjonalnosci tkwia żródła chorób i dolegliwosci, A konkretnie w braku balansu emocjonalności. Emotikon smile Ponadto głównym składnikiem mózgu jest gans CO2 i ZnO , wiec nie da sie zaszkodzic.

(to nie są moje zdania na niebiesko, tylko zdania jednego kolegi z naszej grupy na FB).

Tutaj znalazłem jeden obrazek ze stopami:
http://www.cheops.darmowefora.pl/?topic=5811.0


Lista receptorów:

 1. głowa (mózg) część lewa i prawa;
 2. zatoki czołowe: prawa i lewa;
 3. pień mózgu, móżdżek;
 4. przysadka mózgowa;
 5. skroń, nerw trójdzielny (obie stopy);
 6. nos (na obu stopach);
 7. kark i kręgosłup szyjny;
 8. oko (lewe na l. stopie, prawe na p.);
 9. ucho (lewe na l. stopie, prawe na p.);
 10. ramię (lewe na l. stopie, prawe na p.);
 11. mięśnie trapezoidalne;
 12. tarczyca: na stopie lewej i prawej;
 13. przytarczyce;
 14. płuca i oskrzela (obie stopy);
 15. żołądek (receptory na obu stopach);
 16. dwunastnica (na obu stopach);
 17. trzustka (na obu stopach);
 18. wątroba (tylko na prawej stopie);
 19. woreczek żółciowy (tylko p. stopa);
 20. splot słoneczny (obie stopy);
 21. nadnercza (obie stopy);
 22. nerki (lewa na l. stopie, prawa na p.);
 23. pęcherz i drogi moczowe;
 24. pęcherz i drogi moczowe;
 25. jelita (obie stopy);
 26. jelita (obie stopy);
 27. jelita (obie stopy);
 28. jelita (obie stopy);
 29. jelita (obie stopy);
 30. jelita (obie stopy);
 31. odbytnica (tylko na l. stopie);
 32. odbyt (tylko na lewej stopie);
 33. serce (tylko na lewej stopie);
 34. śledziona (tylko na lewej stopie);
 35. kolano (lewe na l., prawe na p. stopie);
 36. jajniki, jądra (na obu stopach).
Tutaj znalazłem podstawowe i dodatkowe mapy refleksologiczne:
http://www.refleksologia.com.pl/mapy-stop-i-dloni/

Jak go zrobić samemu:

Czytamy cały dział i zaczynamy wykonywanie dopiero jak przeczytaliśmy cały!

W tym dziale pokażę i opiszę długopis zdrowia, czy health pen (helf pen) , ten projekt jest najłatwiejszym do wykonania i dlatego w między czasie robienia Magrav'a mogę go wykonać. Nie robiłem do tej pory od kogoś kogo znam, tylko z internetu, ponieważ nie miałem takiego schematu który by mnie interesował - nie byłem pewny czy zadziała. W końcu dorwałem od jednego znajomego który wyjaśnił mi wszystko tak jak ja lubię, czyli jak krowie na rowie ;-) .

Zanim rozpocząłem pracę nad tym opisanym tutaj, używałem stary - który o dziwo też działał, a nie był nawet idealnie zrobiony! Także warto po prostu zrobić!

Zastosowanie: Różnego rodzaju bóle. Z tego co wiem, ludzie boją się stosować na otwarte rany i nie wiem jak z kobietami w ciąży, czyli problemy z ciążą - także w tych dwóch przypadkach nie mam opinii na ten temat.

Co potrzeba żeby zrobić samemu takiego Pen'a:


Jak widać przewód najlepiej miedziany, bo łatwy w obróbce. Ale jest potrzebny w dwóch rozmiarach większym i mniejszym. Dlatego kupiłem nie goły przewód jak ostatnio, tylko 1.5mm² w B&Q, czyli jak w Polsce w Castorama'ie i muszę obierać samemu. Natomiast mam 2 rodzaje grubości, bo uziemienie jest wyraźnie mniejsze. Tutaj schemat narysowany na brudno:


Rdzeń cewki powinien być grubszy i wynieść 13.5cm około. Mi nie udało się, bo uciąłem drut 14cm, także mój będzie trochę krótszy! Zalecam rozmiar oryginalny, ale nie powinno to mieć znaczenia aż takiego żeby pen nie działał.

Wykonanie:

Ucinamy i obieramy kabel jeżeli mamy w peszlu (czy jak to się tam nazywa) o długości ponad 14cm, możemy dociąć na końcu zawsze jak będzie trochę za długi. Ale wychodzi na to, że kółko zabiera około 1 cm.


Także warto uciąć trochę ponad 14.5cm. Owinąłem wkoło śrubokręta który ma około 5mm średnicy. Na końcu, po zrobieniu tego zdjęcia dogiąłem tak kółko żeby dotykało rdzenia. Teraz czas zrobić uzwojenia, ale nie wiem jakiej długości potrzebuję przewód. Także będę musiał rozwinąć około metra żeby mieć pewność, że starczy na 2 uzwojenia. Nie będę odcinał przewodu do końca, przemęczę się, ale dzięki temu będę w stanie powiedzieć Wam ile potrzeba przewodu!

Tutaj widać, że jeżeli nie mamy grubszego pręta jako rdzeń, czyli np. 3mm, to potem ciężko jest ładnie nawinąć i teraz będę miał zabawę żeby zrobić w miarę równe odstępy między zwojami:


Tutaj po pokryciu nano powłoką:


Nano powłoka jest opisana w dziale MAGRAV w menu. Można wykonać ją przy użyciu sody kaustycznej, bądź opalania. Nie ważne która metoda, zależy czym dysponujemy. A jak niczym, to taniej kupić sodę i zrobić coś co wygeneruje parę, np. stary garnek. Tutaj jest gotowy długopis przed ostatnią warstwą NANO. Połączyłem na gotowo przed robieniem nano.


Nie wolno dotykać takiego długopisu ze względu na powierzchnie nano, także należy go trzymać w jakiejś obudowie.

70 komentarzy:

 1. W niektórych przypadkach health Pen z cewkami otwaetymi działa skuteczniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, tylko nie wiem w ktorych. Dlatego zrobie jednego zamknietego, a drugiego z otwartymi cewkami ;-) .

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  Na YT jest bardzo dużo filmów jak zrobić pen problem tylko w tym ze każdy ma inny kształt
  i wygląd. Na dodatek jak się wgłębiłem w temat to okazuje ze zwoje są w nim są stykajacę się czy tak ma być. Bo w Magravie mają mieć przerwę chodzi mi o przerwe nie miedzy 2 rodzajami drutu a przerwe miedzy miedzy zwojami. Ty zrobiłeś pętle na końcu otwartą. Widziłem film gdzie petla jest zarazem początkiem drugiego drutu

  Jaki gans jest do tego rekomendowany czy może opalanie? tez są rózne wersje

  Takie właśnie niedomówienia wywołują niewiarę w ten projekt i myślenie ze to jeszcze jeden Fake

  Uważam ze powinien powstał jeden handbook w formie pliku pdf naszym ojczystym języku który
  wyjaśni i obali różne teorie które się generują przy wykonywaniu

  od kilka lat zajmuje się projektami free energy i healt bardzo fajny sposób jest to skomulowane
  w postaci jednego pliku na tej stronie ponizej link

  http://www.free-energy-info.tuks.nl/PJKBook.html

  jeden plik cała wiedza w jednym miejscu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Na YT jest bardzo dużo filmów jak zrobić pen" - wiekszosc z nich dziala ;) - po prostu zacznij go robic :)

   Zwoje mogą się stykać jeżeli są pokryte powłoką NANO, a czy będzie to opalaniem, czy sodą kaustyczną - nie ma to znaczenia :) . Wybór należy do Ciebie.

   Są dwa rodzaje pen'a z otwartą i zamkniętą pętlą. Ale obydwa działają jak dla mnie. Mieliśmy długą dyskusję na ten temat i każdy został przy swoim, także widocznie im działa :D .

   Usuń
  2. "Jaki gans jest do tego rekomendowany" - mój stary jest bez GANS i akurat w sodzie kaustycznej. A też działa - po prostu go zrób :) ! Możesz też myśleć, że jest FAKE ;) - Twój wybór!

   Po to jest ten blog, żeby wiedzieć jak robić. Masz w menu OD LUDZI i tam jest pełny schemat takiego długopisu, możesz zrobić jak tam opisałem.

   Super, to zainteresuj się tym tematem i jak chcesz to dołącz do naszej grupy - tylko czytaj przypięty post, bo wywalamy sceptyków ;) . Dla nas ta techologia działa i nikt nam nie wmówi, że nie ;) :

   https://www.facebook.com/groups/1684120905178429/

   Usuń
  3. Czyli to umysl i dobra wola lagodzi bul. Bo jak nie myslisz to niedziala....

   Usuń
  4. Czyli to umysl i dobra wola lagodzi bul. Bo jak nie myslisz to niedziala....

   Usuń
  5. To TYLKO Twoja dusza, nawet nie umysl. Umysl tylko moze sie zsynchronizowac z dusza i wtedy to dziala. Jezeli jestes w zlosci to ide o zaklad, ze ten dlugopis Ci nie zadziala - chyba, ze sie tak juz zaprogramowales jak alkocholik na alkochol, ze "niby" go potrzebuje ;) . To wtedy bedzie on dobry na wszystko.

   Zeby to zrozumiec, to trzeba sie nauczyc dwoch rzeczy:

   1. To leczenie kwantowe jakakolwiek technika: Dwupunt, Reiki, Theta Healing, Operacje Fantomowe, czy to co pokazuje Evolving Humans na Youtube'ie.
   2. Poznac i doswiadczyc w pelni OOBE. Nie tak jak nasz kochany rodak Darek Sugier, tylko w pelni. Wtedy bedziesz wiedzial, ze jestes wszystkim i mozesz wszystko. Wtedy nie bedzie sie liczyla technika leczenia, czy narzedzia tylko Ty i Twoja chec wyleczenia. Nic wiecej nie jest potrzebne.

   Usuń
 4. Cześć . Wklejam poniżej kilka pytań które umieściłem w poście na Polacy dla Keshe ale nie było reakcji czy tez odpowiedzi.

  Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu wsluchuje się w spotkania niedzielne o 11 tej i powoli chwytam temat. Chce zacząć od zrobienia pen' ów i cewek do akumulatora z dzisiejszego spotkania .
  Mam drut srednicy 1.6 mm oraz 2 mm.
  W związku z tym mam kilka pytań :
  1.czy dlugopis robi się z jednej czy z dwóch cewek ?
  2.czy robi się te części z jednej średnicy drutu ?
  3. Jaka stednica rdzenia cewki ( cewek )
  4.. Jaka ilość zwojów ?
  5. Długość środkowego drutu .
  6. Jeśli robię ogniowo to czy jeszcze potrzebne gansy ?
  7. Czy trzeba polaryzowac miernikiem i w jaki sposob ?

  Mam nadzieje , że nie za dużo pytań.
  Pozdro ze Szczecina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć
   1.można z jednej lub z dwóch ( proponuję z dwóch)
   2.robi się z jednej lub kilku średnic drutu
   3.dowolna w zależności od średnicy np próbówki , w której umieścimy pena
   4.z tym bywa różnie , według Keshe powinna być to liczba 9 jako suma dziesiątek i jedności zwojów np 18 , 27 , 36 itd
   5. patrz pkt 3 zazwyczaj dłuższa od cewki
   6.można bez gansu lub z ( umieszczonego nad cewką w zbiorniczku ( Keshe twierdzi , że do celów zdrowotnych nie powinno się powlekać gansem cewek )
   7. Jeśli robisz nanopowlekanie ogniowo - nie trzeba
   ps na początek propponuję ten model http://globalplasma.net/index.php/documents/summary/7-health-pen-health-pad/17-health-pen-tutorial
   przetestowany na rodzinie - działa !!!!!!!!!!!!!!!
   pzdr

   Usuń
  2. nie odpisywałem, bo kolega CEZISU dobrze odpowiedzial. Tutaj jest nasza grupa: https://www.facebook.com/groups/1684120905178429/

   czytaj tylko przypiety post po wejsciu prosze ;) .

   Usuń
 5. Wielkie dzieki. Jutro zabieram się za cewki . Jeszcze zapytam o polaryzacje . Czy trzeba przykladac miernik , a jak tak to w jaki sposób .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. j/w wspomniałem wydaje mi się , że przy konstruowaniu healthpena nie jest potrzebna polaryzacja cewek , co innego przy magrav chociaż są tacy , którzy to robią (mniejszość) np tu http://globalplasma.net/index.php/component/jdownloads/summary/7-health-pen-health-pad/34-totoriel-stylo-de-soin-health-pen-tutorial-2
   pzdr

   Usuń
 6. Ostatnie pytanie ( chyba )) : czy te 2 cewki ( lub cewka ) sa u góry pen'a ze sobą polaczone i z tym drutem również ?

  OdpowiedzUsuń
 7. To zależy , który model .Według Keshe Malezja pen z dwoma cewkami i drutem w środku brak jest połączenia cewek między sobą jak ich połączenie z drutem .Zakończone są pętęlką.Aby wszystko trzymało się kupy należy między cewki oraz drut umieścić np uszczelkę pvc lub wypełnić plastikiem z pistoletu

  OdpowiedzUsuń
 8. A w którą str skręcać cewki ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystko jedno - byle 2 cewki zawsze były skręcone w tym samym kierunku .

   Usuń
 9. No więc mam 2 pierwsze pen'y )) Jeden z tego linku op plasma i dwu cewkowy. Ten linku global plasma jest lakierowany . Nie spotkałem się z tym .

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak spr jego działanie ...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przyłożyć w miejsce bólu ( raczej unikać głowy ) lub w miejsce receptorów umieszczonych na dłoniach i stopach . W necie są dostępne pod hasłem REFLEXOLOGIA .Najlepiej przykładać do 3 min i aby każdy użytkownik posiadał swojego pen'a . Korzystniejsze jest aby uzdrawiała inna osoba chociaż samemu można również .Mężczyzna trzyma pen'a w prawej ręce zaś kobieta w lewej . Do dzieła :)

   Usuń
 11. Witam ponownie. Zaczynam testować pen'a . Czy wyjscie ma mieć zaslepiony otwór czy może być otwarte ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie to zamknieta tuba po MAGNEZ + B6 tabletkach musujących ;) - także jest zamknięta.

   Usuń
 12. Witam ponownie. Zaczynam testować pen'a . Czy wyjscie ma mieć zaslepiony otwór czy może być otwarte ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może być otwarte byle nie dotykał drut bezpośrednio ciała

   Usuń
  2. w sumie zawsze lepiej mieć wyjście zamknięte np w próbówce .Można wtedy dorzucić na dno kilka kryształów górskich , cytrynów , topazów , szmaragdów , diamentów oraz szafirów ( taka wersja ekskluzywna )

   Usuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Pytanie : może do Piotra aby to narysowa - np : 2 pełne zwoje cewki . Chodzi mi o to , że nie wiem jak liczyc te zwoje cewek aby nie zakonczyc np w pół zwoju i pentelka. Wiecie o co chodzi .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Igor,nie rób pod wymiar, rób z myślą, że jest to urządzenie które będzie Ci i Twojej rodzinie pomagało. Staraj się w swojej głowie policzyć do 9, 18, 27 czy każdej innej cyfry zwojów gdzie po zliczeniu dziesiątek i jednostek daje 9. Nie przejmuj się czy zrobiłeś dobrze, czy źle - ufaj temu ;) .

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. a co sie stanie gdy dotkniemy już spolaryzowane urządzenie? albo do głowy?

   Usuń
  4. albo przyłożymy do głowy..

   Usuń
 15. Mam jedno pytanie: co to jest GANS? Nigdzie nie moge znalezc opisu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. GANS - gas at nano state, czyli gaz w stanie NANO. Jest to ostatni stan materii przed przejsciem w stan energii z materii.

   Usuń
 16. Witam
  U taty stwierdzono raka, jeszcze nie wykonano biopsji. Nowotwór skoncentrował się na uchu, które wygląda jak nadgryzione i z którego sączy się krew. Czy pena można przykładać bezpośrednio do tego ucha ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jolka W - po pierwsze przykro mi, że Tata ma raka. Po drugie długopis można przykładać do ucha jeśli nie ma gansów, albo ma gansy CO2, czyli z cynku. Inne mogą zaszkodzić. Ale jeżeli chcesz pomóc Tacie, to proponuję zrobić pełny zestaw i to szybko. Jak nie wiesz jak tutaj jest nasza grupa:

   https://www.facebook.com/groups/1684120905178429/

   Na tym blogu są zdjęcia w menu SYSTEM ZDROWIA, a jeżeli nie stać to mini - daj mi znać, a pomogę Ci go zrozumieć.

   Usuń
  2. Tylko trzeba pamiętać skąd choroby się biorą, bo jeżeli usunie się samą chorobę, a nie przyczyny, to ona wróci do nas. A tutaj kłania się coś więcej niż tylko stan zdrowia, diety, czy trzymania organizmu w stanie zasadowym. Tutaj chodzi o energetykę i to całą, łącznie z dzieciństwem, oraz poprzednimi wcieleniami. Także, albo się temu zaufa i rozwiąże problemy, albo całe leczenie nie ma sensu! Tutaj jest najlepsza jak dla mnie Polka stosująca operacje fanotmowe, to też poziom energetyczny - polecam:

   https://www.youtube.com/watch?v=YfSjPsFOv-c

   Usuń
  3. Błąd na samym początku wykładu cytowanej Pani: jesteśmy energetyką czy materią? Ani jednym ani drugim - jesteśmy świadomością. Ona nie ma formy, składu (substancji z jakiej się składa), ona jest prasubstancją. To ona "tworzy" mając za budulec energię. Z całym szacunkiem - Pani Anna pracuje z produktem. Praca "u źródeł" to praca ze świadomością. Zgodzę się, że pewne substancje (np nadprzewodniki) czyli formy energii są w stanie wpływać na inne formy energii. Pani Mikulska jest w stanie pomóc wielu ludziom, ponieważ nie potrafią jeszcze świadomie uleczyć się sami lub/albo chcą przeżyć/doświadczyć bycie chorym.

   Usuń
 17. Czy różnica między grubszym drutem a cieńszym musi być jakaś konkretna?

  OdpowiedzUsuń
 18. nie Aniu, moze nawet jej nie byc :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 20. Chciałem się zapytać, czy mój długopis zdrowia jest dobrze wykonany. Oto link http://s10.ifotos.pl/img/146040550_ssnhxwa.jpg nie jestem zarówno pewny nano coatingu jak i samego wykonania. Aaa i czy jest różnica którą stroną się go używa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak robiłeś powłokę nano?

   Usuń
  2. Hej :-) ,

   nie sprawdzalem komentarzy. Prosze dodac sie do naszej grupy na Facebooku, podam na samym koncu. Na zdjeciu widac, ze powloka nano jest popekana, a zeby dlugopis byl bardziej wydajny z technicznego punktu widzenia, to trzeba by bylo pokryc dokladniej. Tak, roznica jest, tam gdzie sa kolka to jest tyl, a przodem ostrym kierujemy na bol. Nie trzymamy golymi rekami.

   Usuń
  3. Tutaj adres grupy:

   https://www.facebook.com/groups/1597467270577718

   Usuń
 21. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 22. czy da się opalarką elektryczną..
  Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci ktorzy probowali, a ich znam, to nie udalo im sie :) .

   Usuń
 23. Czy nanosząc powłokę nano ogniowo wielokrotnie robimy przerwę aż pen wystygnie, czy robimy to ciągiem parokrotnie góra-dół?
  W metodzie z sodą jak podłączamy plus i minus miernika?

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja dostałem od UFO najlepszy!

  OdpowiedzUsuń
 25. Hej, a czy taki Health Pen jest w stanie pomóc w żylakach albo paradontozie??? jeśli tak to jaki długopis należy wybrać???

  OdpowiedzUsuń
 26. mam pytanie czy długopis leczy również dusze ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ponieważ gdy uleczysz ciało to też uleczysz duszę. Tylko musisz w to uwierzyć

   Usuń
  2. Absolutnie nieprawda,pen usuwa jedynie ból i stabilizuje energetykę organizmu,choroby duszy leczyza pośrednictwem nadduszy Zródło-Stwórca-Bóg choć-w pewnym sensie pen może być pomocny,nie jako urządzenie ale jako element rozwoju duchowego bo te peny robimy po to aby nauczyć się jak się bez nich obchodzić

   Usuń
 27. Używam długopisu zdrowia od marca 2016 r. Miałam problem z tarczycą W lipcu zrobiłam badania i okazało się,że wyniki są w normie a guzki zmniejszyły się. Ból głowy przestał istnieć a miałam bardzo częste migreny. Usunęłam ból żołądka. Ból kręgosłupa zmniejszył się na tyle,że mogę funkcjonować. Długopisy dostali od nas nasi znajomi i też czują się lepiej i żyją bez bólu. Polecam stosowanie długopisów, które są proste do wykonania.

  OdpowiedzUsuń
 28. Hej mam pytanie gdzie można kupić takiego pena albo czy ktoś by mi nie zrobił takowego pracuj mnóstwo z akupresura i mega by mi się to przydało

  OdpowiedzUsuń
 29. Od leczenia Duszy to jest Bóg. Więc jeśli długopisem Bóg usuwa objawy schorzeń jakie ma awatar Duszy, to sama Dusza nadal pozostaje z wzorcami obciążeń karmy.
  Sławomir Majda

  OdpowiedzUsuń
 30. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 31. jestem laikiem jeśli chodzi o technologię KESHE, a co sądzicie o tym:
  http://plazmamagrav.pl.tl

  OdpowiedzUsuń
 32. jestem laikiem jeśli chodzi o technologię KESHE, a co sądzicie o tym:
  http://plazmamagrav.pl.tl

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja zamówiłem dwa Peny u tego Pana i jak najbardziej solidne wykonanie i naturalnie działają. Otrzymałem też rzeczowe i konkretne odpowiedzi razem z sugestiami i radami. Buduję właśnie Magrava i chyba wrócę tym razem po stackera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Apnea nie wiem gdzie to zamowienie poszlo, ale w zyciu nie sprzedalem zadnego Pen'a :) . Nawet zadnej rzeczy z Keshe ;) . Moze to byl ktos znajomy ale nie wiem, takze nie powiem u kogo :) . Gratuluje natomiast dobrego zakupu :) .

   Usuń
 34. Witam, a jak używać takiego pena (bez gansu)? Którą końcówką trzymamy w miejsce bólu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. A zajrzyj tutaj:

   https://m.youtube.com/watch?v=HVFXMz67sUQ

   Usuń
 35. musisz przyłożyć dobrą stroną, bo inaczej ból się nasili, pompa plazmowa zacznie działać w drugą stronę, niestety w pompie plazmowej nie ma interlockow, które blokowałyby jej zalaczanie w druga strone. Pompa plazmowa najlepiej działa wtedy, gdy robimy "softstart" tzn od razu nie przykładamy do chorego miejsca, niech pompa popracuje chwilkę na wolniejszych obrotach.
  Musi ktoś popracować, nad jakimiś wyłącznikami procesu (Process Shutdown), żeby nie zrobić sobie i długopisowi krzywdy.
  Najlepiej mieć dwa długopisy, które pracowałyby w układzie redundantnym lub standby, tzn jak jeden się wyczerpie to załącza się drugi.

  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 36. Odpowiedzi
  1. Dla Ciebie pierdolenie reg - czym kolwiek nie jestes ;) . Ale raczej niczym wyjatkowym skoro nawet nie masz oficjalnego imienia i nazwiska ;) . Obejzyj film na Youtube ktory lecial lata temu w telewizji: Placebo w Farmakologii. Pokazuje on jak tabletki placebo wywoluja zawrotne reakcje organizmu. Tutaj jestesmy o krok dalej, dlaczego? Bo to dziala i uratowalo nie jedna osoba nie dziesiec nie sto, a duzo wiecej przed uzywaniem tabletek przeciwbolowych i innych. A Ty, czym tak pierdolisz, ze sie odzywasz?

   Ja nie stosuje dlugopisu zdrowia wole to co pokazuje Evolving Humans na Youtube'ie ze bierzesz kamere termowizyjna i na zywo widac jak goraczka znika z bolacego miejsca. Takze moje pierdolenie nie jest bez sensu. A ilu Ty osobom pomogles cwaniaku ze az chowasz sie za pseudonazwami, bo jaj nie masz i tylko trolwanie mozesz zrobic?

   Ja pomoglem nie paru, a co najmniej parudziesieciu osobom i pomagam dalej. Takze zostaw moje pierdolenie w spokoju i doucz sie nieuku, bo masz sprany mozg i jak sie nie douczysz takich rzeczy i nie zaczniesz ich doswiadczac to glupim umrzesz ;) .

   System w jaki zyjemy jest zbudowany dla dwoch, a w sumie 3 grup spolecznych pod warunkiem, ze sa oswieceni: biznesmeni, inwestorzy i elita. Oni wiedza jak dbac o zdrowie i jezeli sa oswieceni, to nie biora tabletek przeciwbolowych czy nie choruja na choroby przewlekle, a ciekawe jak Twoje zycie i Twojej rodziny wyglada ;) .

   P.s: Kocham Ciebie takim jakim jestes, ale czas sie obudzic. Swiat jest inny niz Ci sie wydaje i chetnie o tym z Toba pogadam na ZYWYCH PRZYKLADACH a nie pierdolac ;) .

   Usuń